Kontserdid

ETENDUSED

Meistrikursused

Tulemas: Liudas Mockunas (improvisatsioon, Leedu), Igor Cecocho (trompet, Poola), Kersten McCall (flööt, Holland), Uwe Köller (trompet, Austria), Nino Jvania (klaver, Gruusia), Reso Kiknadze (improvisatsioon/jazz/helilooming, Gruusia), Jevgeni Sviridov (barokkviiul, Saksamaa), Aureliusz Goliński (barokkviiul, Poola), Toomas Kaldaru (saateklass, Eesti/Itaalia)

Vaata lähemalt

Teadusüritused

TEADUSÜRITUSED

Teadusvaldkonna arendamiseks korraldame rahvusvahelisi ja kodumaiseid konverentse, uurimisseminare ja muid teadusüritusi.

Vaata lisaks

Konkursid

Yamaha stipendiumikonkurss pianistidele

Vaata lisaks

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt