LORETA - Vokaalteoste eestikeelsete tõlgete andmebaas
Andmebaas sisaldab järgmisi teoseid: ooperid, oratooriumid, kantaadid, laulud ja liturgilised žanrid. Andmebaasi täiendatakse jätkuvalt uute teoste tõlgetega.

Tõlked pärinevad erinevatest allikatest ja on tehtud erineva eesmärgiga. Enamik tõlkeid ei ole mõeldud laulmiseks. EMTA raamatukogu ei ole tõlkeid sisuliselt toimetanud.

Andmebaasi koostajad on püüdnud saada ühendust kõikide tõlkijatega, kuid kahjuks pole see kõikidel juhtudel õnnestunud. Pretensioonide korral palume võtta ühendust tagasiside vormi kaudu.

Kõik andmebaasis toodud tõlked on mõeldud õppeotstarbeliseks kasutamiseks. Muudel juhtudel palume võtta ühendust tõlkijaga.

Head kasutamist!
  OTSING   AUTORID   LAULUD, AARIAD   SUURVORMID   TÕLKIJAD   SAADA TAGASISIDE
Tõlkijad

Vahur Aabrams

Alari Allik (alari.allik@tlu.ee.)

Karin Andrekson

August Annist

Amar Annus

Anonymous

Rein Õunapuu (reinounapuu@yahoo.com)

Sławomira Borowska-Peterson

Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik (eoc@eoc.ee)

Eesti Filharmoonia Kammerkoor (epcc@epcc.ee)

Saale Fischer

Mari Hõiva

Grant E. Hicks

Tiito Himma

Indrek Hirv

Lelet Hollo (lelet22@gmail.com)

Johannes Hornung

Eda Jaanson

Teele Jõks

Julia Juganson

Maarja Junti (maarja979@hotmail.com)

Mari Kaasik

Monika Kaldalu

Mihkel Kampmaa

Maarja Kangro

Kirke Kangro

Jaanus Kann

Kaja Kappel

Helin Kapten

Doris Kareva (doriskareva@hotmail.com)

Jan Kaus

Jaan Kärner

Johan Kõpp

Mairi Kõrvel

Olev Koit

Liina Kotkas

Jaan Kross

E. Kumar

Ivo Kuusk

Mari Laan (mari.laan@toledo.ee)

Elina Laanes (elinalaanes@gmail.com)

Andrus Lauringson

Aivo Lõhmus

Ilmar Lehtpere (lehtpere@gmail.com)

Sakarias Jaan Leppik

Reginald Anselm Leppik

Margit Levoll

Anne Lill

Marika Makarova

Heli Mattisen (heli.mattisen@archimedes.ee)

Maria Mölder (maria.molder@gmail.com)

Jüri Ojamaa

Vera Õie Ojamaa

Ants Oras

Aino Otto

Ave Paesalu (Teesalu)

Mattias Palli

Kristel Pappel (kristel.pappel@gmail.com)

Liina Paroll

Toomas Paul

V. Paul

Janika Päll

Made Päts

Helen Põldmäe

Pirjo Püvi

Marius Peterson

Eesti Piibliselts (eps@eps.ee)

Triinu Pits

Aleksander Ploompuu

Rahvusooper Estonia (info@opera.ee)

Martti Raide

Lia Rajandi

Valda Raud

Regina Reinup

Tiiu Relve (relvetiiu@gmail.com)

Ia Remmel (ia@ema.edu.ee)

Jüri Remmelgas

Marju Riisikamp (marjuriisikamp@gmail.com)

Ene Rindesalu (enerin@smail.ee)

Malle Ruumet (ruumet@mail.ee)

Helen Saarniit (hsaarniit@yahoo.co.uk)

Triin Sakermaa

Vello Salo

August Sang

Evelin Seppar

Toomas Siitan (toomas.siitan@gmail.com)

Ivar Sinimets

Mati Sirkel (mati.sirkel@ahf.ee)

Kaia Sisask

René Soom

Kadri-Ann Sumera

Heli Susi (+372 6722748)

Nele Suurna

J. Tamm

Marike Tammet

Ave Teesalu (Paesalu)

Mare Tetsov

Tõnis Tootsen (tonis.tootsen@mail.ee)

Friedebert Tuglas

Toivo Tulev (toivotulev@gmail.com)

Jaan-Eik Tulve (jaan-eik@voxclamantis.ee)

Leelo Tungal

Enno Turmen

Edith Ulm

Marie Under

M V

Debora Vaarandi

Tarmo Vaask

Mati Vaikmaa (mati.vaikmaa@gmail.com)

Maria Valdmaa (maria@valdmaa.net)

Ian Valk

Elo Viiding ( eloviiding@hotmail.com)

Mari Visnapuu (marivisnapuu@hotmail.com)

Voces Musicales (info@vocesmusicales.ee)

Gustav Wulff

Karel Zova